Kosztorysant robót budowlanych

HR Bank

Warszawa Wawer, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Przygotowanie kosztorysów z zakresu robót budowlanych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót
  • Ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych
  • Decyzyjność w zakresie wyboru najkorzystniejszej, cenowo i zakresowo oferty podwykonawcy/dostawcy/usługodawcy
  • Formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej do Inwestorów
  • Przygotowywanie wycen do przetargów i robót utrzymaniowych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Sumienność i skrupulatność w działaniu
  • Gotowość do pracy w delegacjach
  • Chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy
  • Prawo jazdy kat B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce jak i za granicą
  • Możliwość pracy w zespole przy projektach międzynarodowych
  • Stałą pracę z bogatym pakietem socjalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Finanse, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Analityka