Kosztorysant / Inżynier Budownictwa / Budownictwo Drogowe

ExecMind

Skawina / k. Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ExecMind jest polską butikową firmą doradczą z zakresu HR działającą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pomagamy naszym Klientom w ich rozwoju poprzez dobór i realizację odpowiednich strategii rekrutacyjnych oraz programów HR powiązanych z celami biznesowymi organizacji.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej realizującej projekty inwestycyjne w całej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Skawina / k. Krakowa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert kosztorysowych w zakresie inwestycji drogowych dla celów przetargowych zarówno w sektorze publicznym, jak i komercyjnym.

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Opracowywanie i przygotowywanie kosztorysów robót budowlanych.
  • Przedmiarowanie robót budowlanych - drogowych z wykorzystaniem narzędzi AutoCAD, Civil.
  • Prowadzenie baz danych dotyczących zapytań ofertowych i przygotowywanych ofert.
  • Kompletowanie i analizę otrzymywanej dokumentacji technicznej.
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami w celu wyszukania optymalnych rozwiązań materiałowych i technologicznych.
  • Raportowanie wykonanych działań oraz współpracę z Zarządem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2 lat doświadczenia w zakresie kosztorysowania robót budowlanych.
  • Znajomości wykonywania robót ziemnych i drogowych (doświadczenie na budowie).
  • Bardzo dobrej znajmości zasad kosztorysowania.
  • Bardzo dobrej znajomości AutoCad2, Civil.
  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Optymalizacji procesów kosztorysowania i chęci do wdrażania własnych rozwiązań.

Co możemy zaoferować:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Biuro bardzo blisko Krakowa (ok. 25 min. od centrum Krakowa).
  • Przyjazną kulturą organizacyjną otwartą na pomysły i usprawnienia.
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą.

Brzmi dobrze? Chcesz się zaangażować w budowanie działu kosztorysowania? Napisz do nas i wyślij swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji