Kosztorysant instalacji i sieci elektrycznych

PG Energetyka Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • wycena prac związanych z budową sieci zewnętrznych, wewnętrznych, linii kablowych nn i SN,
  • wycena prac związanych z budowa instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych,
  • przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od poddostawców urządzeń i systemów,
  • przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców instalacji,
  • kompletowanie ofert, weryfikacja zakresu i ceny

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (elektryczne),
  • minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu kosztorysowego NORMA,
  • znajomość zagadnień z dziedziny energetyki

Prezentacja firmy

Naszą główną specjalnością jest wykonawstwo, remonty i modernizac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie