Opis stanowiska pracy

Zatrudnię samodzielnego kosztorysanta budowlanego z doświadczeniem minimum 3 lata w branży.

Obowiązki:

-sporządzanie kosztorysów
-przygotowywanie ofert przetargowych,
-kontakty z dostawcami materiałów i usług budowlanych
-analiza finansowa budowy
-poszukiwanie nowych inwestycji

Prosimy o przesyłanie swojej kandydatury na adres e-mail lub telefonicznie.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programów kosztorysowych w tym Norma,
- samodzielność i zaangażowanie na stanowisku kosztorysanta budowlanego
- znajomość prawa zamówień publicznych
- znajomość technologii prac budowlanych
- znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania i analizowania dokumentów projektowych,
- umiejętność samodzielnego przygotowywania obmiarów.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku wykonawców budowlanych od 1996 roku. W ciągu tych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie