Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby, która lubi swój zawód i angażuje się w swoją pracę oraz przede wszystkim, która gotowa jest się rozwijać. Od kandydatek oczekuję: umiejętności wykonywania zabiegów na twarz i ciało, opanowania podstawowa wiedza z zakresu chorób skóry i kosmetyki twarzy i ciała, staranności i precyzyjności w wykonywaniu pracy, dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej. Mile widziana umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu manicure oraz w przedłużaniu rzęs metodą 1:1 (lub ewentualnie gotowość nauczenia się). Osoba zatrudniona będzie w bardzo dużej mierze zaangażowana w liczne akcje marketingowe oraz będzie musiała pozyskiwać sama nowych klientów.
Ze swojej strony zapewniam: przeszkolenie wstępne, ewentualne szkolenia kierunkowe z zakresu różnych zabiegów, wysokiej jakości otoczenie pracy, narzędzia i sprzęty na najwyższym poziomie, bazę dotychczasowych klientów.
Jeżeli chcesz się rozwijać, budować swoją bazę klientów, pomagać w prowadzeniu salonu oraz sprawdzić się na samodzielnym stanowisku i nie boisz się wyzwań – czekam na Twoją aplikację.

Prezentacja firmy

Klinika Urody oferująca zabiegi podstawowe i ekskluzywne z zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna