Kosmetyczka w salonie w centrum Pabianic

Agencja Marketingowa Uran

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem salon kosmetyczny w centrum Pabianic, przy ul. Zamkowej poszukuje osoby na stanowisko: Kosmetyczka.

Oferujemy:
 Umowę – staż z urzędu pracy
 Możliwość kontynuacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
 Szkolenia i możliwość rozwoju
 Pracę w miłej atmosferze.

W treści aplikacji proszę wpisać odpowiedzi na następujące pytania:
1. Ile czasu zajęłoby Ci dostanie się z domu do miejsca pracy?
2. Czy posiadasz status osoby uczącej się?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie profilowe
 Umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, dłoni i stóp
 Wysoka kultura osobista
 Zaangażowanie i sumienność
 Umiejętność aktywnej sprzedaży usług kosmetycznych.

Prezentacja firmy

Salon kosmetyczny na ul. Zamkowej w Pabianicach. Wyspecjalizowany w zabi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna