Kosmetyczka/ Stylistka paznokci

Z.U.H. Mirosław Simka

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy - do nowopowstającego projektu na rynku kosmetycznym - absolwentek kosmetologii, i stylistek paznokci chcących nadal doskonalić swoje umiejętności i stale poszerzać swoją wiedzę. Gwarantujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole wspartą szerokim doświadczeniem w branży, stałą możliwość dokształcania się oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań związanych z zawodem. Jako jedyni na rynku wraz z rozwojem projektu gwarantujemy możliwość awansu na kolejne szczeble zawodowe, adekwatne do zaangażowania i wykazanych zdolności. Czekamy na osoby aktywne, chcące kreować rzeczywistość wokół siebie.

Prezentacja firmy

Salony kosmetyczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna