Kosmetyczka/Manikiurzystka

Salon Kosmetyczny Wenus PL

LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego salonu poszukujemy Kosmetyczki/ Manikiurzystki. Jeśli posiadasz umiejętność przedłużania rzęs będzie to dodatkowym atutem! Praca w Śródmieściu Lublina
Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zawodzie. Jeśli stylizacja paznokci jest Twoją pasją. Jeśli nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów interpersonalnych wyślij nam swoje CV ze zdjęciem.

Wynagrodzenie od 2000 zł w górę

Oferujemy:
- umowę o pracę
- szkolenia
- miła atmosferę pracy
- możliwa praca w elastycznych godzinach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem, Więcej informacji pod numerem tel. Komórkowym

W przypadku wysłania CV prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność wykonywania manicure, hybryda, żel, akryl
- umiejętność przedłużania rzęs (jeśli potrafisz)
-Jeśli posiadasz umiejętność przedłużania rzęs będzie to dodatkowym atutem!

Prezentacja firmy

Salon kosmetyczno - fryzjerski

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna