Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, Instytut medycyny estetycznej na Woli poszukuje

Kosmetologów oraz osoby pragnące odbyć staż w naszym gabinecie.

Oferujemy:

- praca w Instytucie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę zmianową w sympatycznej atmosferze z zespołem profesjonalistów,

- możliwość rozwoju zawodowego i udział w tworzeniu marki na rynku,

- pracę na wysokiej klasy sprzęcie.

Poszukujemy osób z pasja do kosmetologii i chęcią dalszego rozwoju zawodowego!

CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie w CV klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r.,

poz.1182 ze zm.).

Wymagania

- kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w pracy,

- wysoka kultura osobista, miła aparycja i pozytywne nastawienie,

- otwartość i łatwość komunikacji z klientem,

- zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu pracy,

- umiejętność wykonywania zabiegów Hi – Tech i umiejętności sprzedażowe będą dodatkowym atutem

- osoby chętne na staż powinny być w trakcie szkolenia zawodowego

Prezentacja firmy

Instytut Adamowicz to miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy, a j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna