Opis stanowiska pracy

Kosmetolog

Angelius Medycyna Estetyczna zatrudni kosmetologa. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oczekiwania wobec kandydatek/ów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min.2-letnie doświadczenie,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami High-Tech (lasery, radifrekwencja, podczerwień, karboksyterapia),
  • umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała oraz masaży,
  • chęć rozwoju i zaangażowania w pracę,
  • profesjonalny i dobry kontakt z klientem,
  • wysoka kultura osobista,
  • dbałość o stanowisko pracy oraz powierzony sprzęt,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę na urządzeniach oraz kosmetykach renomowanych firm,
  • pracę w renomowanym miejscu,
  • współpracę z lekarzami medycyny estetycznej oraz dermatologami,
  • miłą atmosferę w zespole specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Provita Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który prowadzi Cent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Próbny / Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia