Kosmetolog/Podolog/Stylista paznokci

Jawor&Czapla Kosmetyka Profesjonalna

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stworzyłyśmy miejsce gdzie nasi klienci czują się wyjątkowo. Bardzo zależy nam by pracownicy również utożsamiali się z marką. Tym samym oprócz umiejętności związanych z branżą kosmetyczną poszukujemy osób odpowiedzialnych za tworzenie unikatowej atmosfery w gabinecie, obsługę, doradztwo i pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji.

Wymagania

Doświadczenie w sektorach działalności gabinetu kosmetycznego takich jak:
- wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych
- pielęgnacja twarzy i kosmetyka zaawansowana
- stylizacja paznokci
- pedicure podstawowy i podologiczny
- mile widziane umiejętności wykonywania makijażu
Umiejętność pracy w zespole
Otwartość, komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność
Gotowość do pracy.
Osoby o wykształceniu kierunkowym - kosmetologia, studium kosmetyczne.

Prezentacja firmy

Jawor&Czapla Kosmetyka Profesjonalna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia