Opis stanowiska pracy

Renomowany salon urody o profilu manicure/pedicure, zabiegi medycyny estetycznej ( Karboksyterapia, mezoterapia,peelingi chemiczne),endermologiaLPG,depilacja woskiem- zatrudni do pracy na pełny etat lub kontrakt menadżerski ( możliwe jest przejście do pracy z własnym zespołem) Kosmetologa z doświadczeniem oraz umiejętnościami zarządzania salonem. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie salonu, profesjonalną obsługę klienta, umiejętny dobór zabiegow wg potrzeb klienta, prowadzenie zespolu, działania marketingowe.
Pracodawca zapewnia pełne zatowarowanie, wprowadzanie nowosci kosmetycznych, globalne dzialania marketingowe, 3stanowiska manicure, 2 ekskluzywne stanowiska pedicure, 2 pokoje zabiegowe.
Osoby kreatywne, z pomysłem, których zawód kosmetologa jest pasją i chcą wspótworzyć najbardziej nowoczesny salon w Kielcach zapraszamy do składania cv.

Prezentacja firmy

Nowoczesna sieć salonow kosmetycznych w Polsce. <br/>Dostępna dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna