Kosmetolog/Kosmetyczka

JD BEAUTE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w aurze luksusu

Szukasz pracy w niepowtarzalnej atmosferze?

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?

Masz doświadczenie z zakresu kosmetologii i potrafisz obsługiwać aparaturę hi-tech?

Jesteś wykwalifikowaną masażystką /span>?

Pragniesz pracować w luksusowej klinice medycyny estetycznej

przy jednej z najmodniejszych ulic w Warszawie?

 Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska:

 Kosmetologa

Oferujemy pracę w systemie zmianowym, w ekskluzywnych wnętrzach,

w samym centrum Warszawy przy ulicy Mokotowskiej 55.

Prezentacja firmy

Klinika LE SPA to miejsce, w którym specjaliści kompleksowo zadba... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna