Kosmetolog/Kosmetyczka

Bożek Agnieszka

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych i zmotywowanych kandydatek na stanowisko: Kosmetolog/Kosmetyczka

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
• wykonywanie zabiegów fotodepilacji i fototerapii z wykorzystaniem urządzenia IPL E-Light SHR oraz tradycyjnej depilacji
• obsługa klientów na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami sieci
• współpraca w prowadzeniu lokalnych działań marketingowych
• prowadzenie dokumentacji klientów
• budowanie stałych relacji z klientami
• dbałość o wizerunek firmy
• dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe (oferta pracy skierowana również do studentów i osób bez doświadczenia)
• umiejętność pracy w zespole
• miła aparycja i wysoka kultura osobista
• komunikatywności i pogodnego usposobienia
• umiejętność obsługi komputera
• znajomości technik oraz doświadczenie w sprzedaży
• zaangażowanie, sumienność i chęć rozwoju

Oferujemy:
• gruntowne, certyfikowane szkolenia wstępne
• elastyczny czas pracy
• miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
• umowę o pracę po pozytywnie zakończonym okresie próbnym
• konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od wyników i zaangażowania)
• stabilną pracę dającą bezpieczeństwo i szanse wielokierunkowego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

Sieć specjalistycznych gabinetów kosmetycznych oferujących najnow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna