Kosmetolog/ Kosmetyczka

F.H.U. Edimax

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Gabinet Kosmetyczny Fototerapii poszukuje Kosmetologa/ Kosmetyczki do salonu w Katowicach i Sosnowcu

Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in.:

-wykonywanie zabiegów z oferty salonu, obsługa klienta na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami sieci, realizacja założonych budżetów, udział w lokalnych działaniach marketingowych, pozyskiwanie klientów.

Ze strony pracodawcy zapewniamy:

1. Gruntowne szkolenie wstępne zakończone certyfikatem

2. Możliwość pracy w nowoczesnej firmie

3. Pracę w młodym, dynamicznym zespole

3. Możliwość wielokierunkowego rozwoju

4. Możliwość realizacji własnych pomysłów

5. Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Od Kandydatek oczekujemy:

1. Kierunkowego wykształcenia, mile widziane doświadczenie zawodowe

2. Zaangażowania, sumienności i chęci rozwoju

3. Bardzo dobrej organizacji pracy

4. Komunikatywności i doskonałych umiejętności interpersonalnych

5. Obsługi pakietu MS Office

6. Mile widziana znajomość technik oraz doświadczenie w sprzedaży

7. Samodzielności, dużej inicjatywy i zaangażowania.

8. Entuzjazm i pozytywne nastawienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

DepilConcept® oferuje zabiegi depilacji, fotodepilacji oraz fotoodmładz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna