KOsmetolog/Kosmetyczka

Centrum Piękna

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Kosmetolog/Kosmetyczka

Wymagania:

- ukończone szkoła policealna bądź wyższe studia na kierunku Kosmetologia
- doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
- wiedza i umiejętności w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała
- umiejętność obsługi urządzeń kosmetycznych
- umiejętność stylizacji paznokci - żel, akryl, tytan
- umiejętność przedłużania rzęs.

Mile widziane zdolności handlowe, profesjonalna obsługa klienta, dyspozycyjność i zaangażowanie w codziennej pracy.

Oferujemy:

- umowę na pełen etat po okresie próbnym
- profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki pracy w nowo otwartym salonie w centrum Będzina.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Centrum Piękna z siedzibą w Będzinie jest nowoczesną firmą kosmetyczną, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna