kosmetolog kosmetyczka kosmetologa kosmetyczkę zatrudnimy

Kamajo

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KAMAJO z Tarnowskich Gór posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Od 9 lat stale rozwijamy się wprowadzając do swojej oferty nowoczesne zabiegi głównie oparte na urządzeniach nowej generacji.
Główny nacisk kładziemy na dobrze wykwalifikowany i profesjonalny personel, co zyskało uznanie naszych dotychczasowych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do salonu urody i fryzur KAMAJO w Tarnowskich Górach

Do obowiązków kosmetologa będzie należeć:

Zabiegi laserowe: fotoepilacja, foto-odmładzanie,
radioferkwencja
mezoterapia mikorigłowa
zabiegi endermologiczne
redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
mikrodermabrazja diemanetowa
mikrodermabrazja
peeling kawitacyjny
sonoforeza
zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało i dłonie
rzetelna obsługa klientów salonu,

Wymagania

Wymagania:
Ukończone studia kosmetologiczne
Minimum 2-letnie doświadczenie
Otwartość na zdobywanie wiedzy
Doświadczenie w obsłudze urządzeń kosmetycznych najnowszej generacji - lasery, fale radiowe RF, ultradźwięki oraz przy zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało
Bardzo wysoka kultura osobista
Nienaganna prezencja
Dyspozycyjność
Uczciwość, punktualność.

ZAPEWNIAMY:
Interesującą pracę w profesjonalnym środowisku pracy
Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej placówce w Tarnowskich Górach
Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
Stałe wynagrodzenie + motywacyjny system wynagrodzenia.

Rozpatrujemy tylko CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Kamajo to salon piękna i relaksu. Tu celebrujemy piękno, uczymy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia