Opis stanowiska pracy

Firma Localization Care z siedzibą w Krakowie poszukuje osób chętnych do nawiązania zdalnej, długotrwałej współpracy (umowa o dzieło, FV), zajmujących się profesjonalną korektą językową tekstów. Kandydaci powinni posiadać wyższe wykształcenie lingwistyczne (preferowana polonistyka), jak również posługiwać się j. angielskim w stopniu co najmniej dobrym. Dodatkowym warunkiem koniecznym jest posiadanie oraz korzystanie z narzędzi CAT (np. Trados), mile widziany również ApsicXbench czy QA Distiller.

Oferty od osób nie posiadających żadnego z narzędzi tłumaczeniowych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Localization Care jest krakowską firmą, działającą w sektorze B2B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja