Korektor (biuro tłumaczeń)

Sopoltrad Sp. z o.o.

Kraków, 31-143, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sopoltrad Polska Sp. z o.o. Sp. k., międzynarodowe biuro tłumaczeń założone w 1997 r, jest jednym ze znaczących na rynkach UE dostawców usług tłumaczeniowych na języki Europy Środkowej i Wschodniej. Pracujemy wyłącznie dla wymagających rynków zachodnioeuropejskich, z przewagą klientów francuskojęzycznych; współpracuje z nami regularnie kilkuset tłumaczy z kilkunastu krajów.

Wysoka jakość usług, uznane powszechnie kompetencje i najwyższy poziom obsługi klienta przyczyniają się do dynamicznego rozwoju firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Korektor

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

- weryfikacja tekstów tłumaczonych na język polski;

- sporządzanie raportów i ocen tłumaczeń;

- ewentualne uzupełnianie braków i drobne tłumaczenia.

Od kandydatów wymagamy:

• wykształcenia filologicznego lub pokrewnego;

• dobrej znajomości j. angielskiego oraz innego języka obcego (francuski, niemiecki);

• doskonałej znajomości języka polskiego i łatwości w redagowaniu tekstów (tzw. lekkie pióro);

• dobrego poziomu wiedzy ogólnej z różnych dziedzin;

• staranności, dokładności, dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu.

Dodatkowo mile widziane:

• doświadczenie w korekcie – weryfikacji tekstów;

• biegłość w obsłudze komputera, w tym znajomość oprogramowania biurowego i specjalistycznego (programy tłumaczeniowe).

Oferujemy:

• warunki finansowe i godziny pracy do uzgodnienia;

• praca w naszym biurze w centrum Krakowa;

• współpraca na podstawie umowy o pracę, pełny etat, po okresie próbnym.

Nie poszukujemy korektorów do współpracy zdalnej.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U Nr 133 poz.883).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Należymy do

Wymagania

Prezentacja firmy

Sopoltrad Sp. z o.o., międzynarodowe biuro tłumaczeń z siedzibą w Krakow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja