Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Koordynator

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie, przedłużanie oraz rozwiązywanie umów z personelem,
  • raportowanie czasu pracy,
  • rekrutacja zgodna z procedurą klienta,
  • zatrudnianie pracowników w systemie kadrowym,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • bieżąca współpraca z klientem oraz zatrudnionymi pracownikam

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, pn-pt 8-16
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon ),

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność,

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.