Human & Hunter Sp. z o.o.

Koordynator

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja pracy i zarządzanie podległymi pracownikami;
  • Nadzór nad czasem pracy podwładnych;
  • Koordynowanie pracy i jej wyników podległych pracowników;
  • Opracowanie dokumentacji realizacji planu produkcyjnego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zaangażowanie w szukaniu nowych rozwiązań;
  • Umiejętność organizacji pracy.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.