Koordynator Zespołu Telemarketerów

Total Business Sp. z o.o.

Lublin, 20-207, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Total Business Sp. z o.o. będąca właścicielem marki na rynku dochodzenia odszkodowań, w związku z dynamicznym rozwoje oraz na potrzeby długofalowego projektu poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko:

Swoją ofertę kierujemy do osób, które cechują zdolności przywódcze oraz umiejętność koordynacji pracy zespołu pracowników, a także osób, które są przekonane o tym, że mogą wnieść do naszej drużyny coś nowego i stanowić jej wartość dodaną.

Dlatego jeżeli chcesz realizować się w roli mentora, przewodnika oraz dobywać doświadczenie u podstaw zarządzania, koniecznie zaaplikuj na tę ofertę.

W zamian za wkład i zaangażowanie w rozwój zespołu oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową, motywujący system premiowy oraz realny wpływ na kształt jednego z działów naszej organizacji.

Nie masz doświadczenia? Ale chcesz je zdobyć i wiesz, że potrafisz zarządzać ludźmi? Koniecznie wyślij nam swoje CV.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie

Zaangażowanie

Charyzma

Chęci do pracy i doskonalenia

Pomysł na siebie

Prezentacja firmy

Firma Total Business Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Atrakcyjne premie