Koordynator z językiem ukraińskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Miejsce pracy: (Tychy, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Częstochowa, Cieszyn, Gliwice, Kraków, Niepołomice)

Region: śląskie/ małopolskie

Numer ref. KJU/010/ŁCI

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą
  • Tworzenie bazy pracowników zainteresowanych pracą za granicą
  • Telefoniczna weryfikacja już istniejącej bazy danych, aktualizowanie informacji
  • Uczestnictwo w szkoleniach BHP oraz tłumaczenie szkoleń na j. ukraiński
  • Tłumaczenie dokumentów
  • Zakwaterowywanie pracowników z Ukrainy
  • Pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
  • Rozwiązywanie różnorodnych problemów i wsparcie pracowników z Ukrainy
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w rejonie województwa śląskiego i małopolskiego

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Codzienny kontakt z żywym językiem ukraińskim
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Częste wyjazdy do oddziałów firmy w województwie śląskim oraz małopolskim
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, opieki medycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego, języka polskiego
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i samodzielna organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials