Koordynator Wsparcia Biur Regionalnych

Oriflame Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Workplace: Warszawa

Koordynator Wsparcia Biur Regionalnych – placówek zewnętrznych prowadzonych przez konsultantów Oriflame - kieruje procesami związanymi z obsługą Biur Regionalnych. Przedstawia propozycje dotyczące rozwoju kluczowych obszarów Biur, zgodnie z wizją i strategią Firmy, w aspekcie warunków otwierania i zamykania nowych placówek, sposobu ich rozliczania oraz głównych zadań i funkcjonalności jakie Biuro Regionalne powinno spełniać. Nadzoruje prawidłowy przebieg czynności związanych z obsługą Biur Regionalnych oraz odpowiada za nieustanne podnoszenie poziomu jakości współpracy z osobami prowadzącymi Biura Regionalne.

Główne obowiązki

  • Współtworzenie strategii rozwoju biznesu dla Biur Regionalnych
  • Opracowywanie budżetu placówek, bieżących planów i nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z działem finansowym i prawnym w zakresie sygnowania umów dotyczących nawiązywania współpracy z Biurami Regionalnymi
  • Kontrola procesu prawidłowej realizacji umów zawartych pomiędzy Oriflame a Prowadzącymi Biura Regionalne
  • Współpraca z firmami kurierskimi w zakresie prawidłowego przebiegu procesu wysyłki oraz doręczenia transportów do Biur Regionalnych
  • Raportowanie przebiegu pracy Biur Regionalnych przez cały okres ich współpracy z firmą
  • Nadzór nad zapewnieniem wysokiej jakości obsługi klientów będących właścicielami Biur Regionalnych
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji dotyczących planowanych oraz podejmowanych działań w obszarze współpracy z Biurami Regionalnymi

Kogo szukamy? Jakiego doświadczenia oczekujemy?

  • Osoby pełnej pasji i energii – pozytywnie myślącej i kreatywnej
  • Osoby odpowiedzialnej i zdyscyplinowanej
  • Osoby z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi i organizacyjnymi
  • Osoby posiadającej ogólne umiejętności analityczne i techniczne
  • Min. 3 letniego doświadczenia na stanowiskach związanych z obsługą klienta
  • Min. 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Znajomości pakietu Microsoft Office - /Excel, PowerPoint, World/
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Prawa jazdy kategorii B

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prace w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu i osobistemu
  • Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pogram sportowy, deputat kosmetyczny)

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jesteś pozytywnie nastawiony na pracę w zespole a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność ? Jeśli tak, nie zastanawiaj się, i już teraz prześlij nam swoje CV korzystając z formularza aplikacyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.