koordynator w biurze tłumaczeń / weryfikator tłumaczeń

El Mundo Agencja Tłumaczeń i Obsługi Biznesu

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- koordynacja i obsługa przychodzących zleceń

- aktualizacja baz danych

- weryfikacja/korekta tłumaczeń pod względem spójności stylistycznej i terminologicznej

- drobne tłumaczenia niespecjalistyczne

Oferujemy:

- ciekawą pracę dającą możliwości rozwoju umiejętności redaktorskich i tłumaczeniowych

- atrakcyjne wynagrodzenie

- miłą atmosferę pracy w kameralnym zespole

Wymagania

Nasze oczekiwania:

-wykształcenie min. licencjackie, mile widziani studenci zaoczni

- wyczucie językowe

- zaawansowana znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego

- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o tematyce ogólnej

- skrupulatność

- bardzo dobra znajomość programu Microsoft Word

Mile widziane:

- znajomość innych języków obcych

- mile widziani absolwenci/studenci zaoczni polonistyki lub filologii klasycznej

Prezentacja firmy

Agencja Tłumaczeń i Obsługi Biznesu El Mundo działa z sukcesem na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne