Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w dedykowanym obszarze
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Realizacja i koordynowanie zadań z zakresu gospodarki konserwacyjno-remontowej,
  • Sporządzanie harmonogramów planowanych przeglądów i remontów urządzeń krytycznych
  • Koordynowanie realizacji planowanych zakresów prac oraz nadzór nad rejestracją czynności konserwacyjno-remontowych
  • Nadzór nad ilościowym i jakościowym zabezpieczeniem materiałów technicznych i części zamiennych
  • Kontrolowanie prawidłowości prowadzonych czynności konserwacyjno-remontowych oraz sposobu prowadzenia prac zgodnie z przepisami GMP, UDT, BHP i p.poż.
  • Dokonywanie analiz przyczyn i skutków awarii
  • Udział we wdrażaniu i obsłudze komputerowego systemu utrzymania ruchu
  • Analiza strat i odchyleń oraz proponowanie usprawnień w podległym obszarze

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mechaniczne, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu zarządzania Działem Utrzymania Ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Znajomość źródeł powstawania kosztów w utrzymaniu ruchu oraz umiejętność ich minimalizacji
  • Znajomość zasad zarządzania projektowego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zasad budżetowania
  • Podstawowa znajomość zasad działania systemów informatycznych wspierających utrzymanie ruchu
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Mile widziana znajomość przepisów GMP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)