Koordynator Testów Urządzeń Elektronicznych

ZF Group

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Inżynieryjne w Częstochowie wspiera rozwój zaawansowanych systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pasażerów tj, poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa. Zatrudniliśmy już ponad 450 inżynierów i wciąż potrzebujemy nowych talentów.

Obowiązki:

  • Bezpośrednia współpraca z technicznymi liderami projektów oraz laboratoriami testowymi;
  • Odpowiedzialność za określenie strategii testów, z uwzględnieniem wszystkich możliwych przypadkówtestów/badań oraz kryteriów akceptowalności;
  • Synchronizacja planów testów z harmonogramami projektów względem „milestones“ i zakresu;
  • Optymalizacja działań testowych celem minimalizacji przestojów i uzyskania ich maksymalnej efektywności/pokrycia;
  • Kontrola postępu/raportowanie poszczególnych testów oraz ogólnej sytuacji dot. testowania;
  • Zarządzanie listą problemów testowych;
  • Tworzenie testów bazowych (tzw. “baseline”) dla nowych wymagań bazowych we współpracy z inż. ds. wymagań/menadżerami.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
  • Umiejętność planowania i organizowania aktywności, nastawienie na najlepszy wynik;
  • Umiejętność udzielania wskazówek i wspieranie pracy zespołowej;
  • Wykorzystanie w pracy bazy danych PTC Integrity (zarządzanie konfiguracją dokumentacji projektowej; zarządzanie zadaniami) mile widziane doświadczenie z podobnymi narzędziami;
  • Umiejętność identyfikacji ryzyka/problemu oraz umiejętność znalezienia rozwiązania;
  • Umięjętność zarządzania ogólnymi aspektami programów walidacyjnych;
  • Umięjętność tworzenia planów testowych/walidacyjnych produktów;
  • Znajomość sprzętu do testów i umięjętność jego doboru;
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim, umiejętność efektywnego mówienia i słuchania.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Prezentacja firmy

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak ró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości