Koordynator spotkań dla singli (praca dodatkowa)

Speed-Dates

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

*ogłoszenie ważne do 1 lutego*

Firma Speed Dates zajmująca się organizacją spotkań dla singli poszukuje koordynatorów do organizacji spotkań typu speed dating w Rzeszowie.

Zakres obowiązków:

- organizacja spotkań (co najmniej raz w miesiącu)

- pozyskiwanie partnerów medialnych (radio, prasa, portale internetowe)

- odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania uczestników

- nawiązywanie kontaktów z pubami / kawiarniami / klubami

- opracowywanie i koordynacja akcji promocyjnych

Wymagania:

- posiadanie wysokiej kultury osobistej

- wykazywanie się inicjatywą i zaangażowaniem

- dostępność w niedzielne popołudnia/wieczory

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu imprez i/lub wystąpieniach publicznych

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- szansę rozwoju

- możliwość zaangażowania w inne projekty

- praca ma charakter dodatkowy

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą aplikacje z dołączonym listem motywacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Speed-Dates jest prężnie działającą organizacją, założoną w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media