Koordynator/Specjalista do prac kontrolno-jakościowych - Rezydent

Clavey Maintenance Service Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma CLAVEY Maintenance Service, usługodawca Volkswagen Poznań sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za reprezentowanie firm/ dostawcy/-ów dla Volkswagen Poznań sp. z o.o, przygotowywanie dokumentacji technicznej, dokumentacji zestawieniowej prac, opracowań zadań powierzonych przez dostawce oraz reprezentacji dostawcy na spotkaniach w VWP. Dodatkowo osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie zestawień prac dziennych / tygodniowych na potrzeby niemieckojęzycznych dostawców jaki i potrzeb wewnątrz działowych i Zarządu grupy Clavey.

Od Kandydata oczekujemy:
- biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
- znajomości pakietu Office,
- wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz samodzielności w pracy,
- wysokiej kultury osobistej,
- doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej min.5 lat,
- wykształcenie techniczne.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat,
- ciekawą pracę w jednej z najnowocześniejszych fabryk samochodowych w Polsce,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stanowisko pracy: Swarzędz.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Podnoszenie jakości:<br/><br/>Naszym celem jest zaspokojenie Pańs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne