Koordynator Sieci Sklepów

Eskulap

Zabierzów k. Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Eskulap Sp. z o.o. posiadająca sieć sklepów pod marką Leopardus zatrudni pracownika na stanowisku

KOORDYNATOR SIECI SKLEPÓW

Miejsce pracy: Zabierzów/ Polska

Zakres obowiązków:

  • dbanie o wizerunek firmy
  • współpraca z Kierownictwem oddziałów i koordynowanie pracy zespołów
  • raportowanie wizyt oraz działań
  • bieżąca komunikacja i współpraca z oddziałami firmy
  • rekrutacja, szkolenie, kontrola zgodnie z wytycznymi
  • przeprowadzanie inwentaryzacji w oddziałach firmy zgodnie z wytycznymi
  • koordynacja działań marketingowych
  • w zależności od potrzeby pomoc w danym oddziale
  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej
  • orientacja na cele i wyniki
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • mobilność i gotowość do podjęcia pracy w delegacjach
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, kreatywność
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzai pracy (samochód, laptop, telefon)

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji obecnych i następnych rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 Poz.833).

Prezentacja firmy

Eskulap Sp. z o.o. S.k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Weterynaria