Koordynator sektora inwentaryzacji

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Agencja pracy OTTO jest jednym z liderów na rynku rekrutacji międzynarodowych. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. MO/SV/11/2013/IP

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

• Koordynowanie pracowników podczas inwentaryzacji

• Organizowanie inwentaryzacji i wsparcie pracowników w czasie liczenia

produktów

• Obsługa komputera/ skanera

• Współpraca z obecnymi klientami- tworzenie raportów podsumowujących akcje

inwentaryzacyjne

• Liczenie towaru oraz kontrola pracowników

Oferujemy:

• Szeroki i interesujący zakres obowiązków

• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

• Możliwości dalszego i szybkiego rozwoju

Wymagania:

• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych

• Angielski w stopniu komunikatywnym

• Pewność siebie i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

• Odpowiedzialność, zorientowanie na cele

• Umiejętność pracy w zespole

• Znajomość podstawowych programów komputerowych

• Doświadczenie w pracy zespołowej

• Prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.