Koordynator Sekcji Spedycji

Karena S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii funkcjonowania oraz rozwoju Sekcji,
  • planowanie i organizowanie pracy zespołu spedytorów w oparciu o założone plany budżetowe,
  • nadzór nad realizacją zleceń i przestrzeganiem obowiązujących w tym zakresie procedur,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami i przewoźnikami firmy: negocjowanie stawek, ustalanie korzystnych warunków zleceń transportowych,
  • kontrola płatności,
  • monitorowanie efektywności pracy zespołu oraz jego motywowanie,
  • ścisła współpraca z Zarządem oraz aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze spedycji,
  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu oraz delegowania i rozliczania zadań,
  • zdolności przywódcze, interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • zaangażowanie w rozwój firmy oraz inicjatywa w działaniu.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • możliwość tworzenia oraz organizacji pracy nowo tworzonej Sekcji Spedycji,
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań operacyjnych,
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z możliwością awansu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia,
  • bogaty pakiet socjalny, w który wchodzą m.in.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, pracownicze ubezpieczenie grupowe, bony na święta,
  • wynagrodzenie na atrakcyjnym, konkurencyjnym poziomie – wiemy jak cenna jest wiedza i doświadczenie,
  • samochód służbowy dla najlepszych,
  • pracę w systemie 5-dniowym, jednozmianowym,
  • elastyczny czas pracy zapewniający balans między życiem zawodowym a prywatnym.

Prezentacja firmy

Karena S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta