Koordynator robót elektrycznych, teletechnicznych

Matex Controls Sp. z o.o.

Łomianki 05-092, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• praca w dziale realizacji instalacji elektrycznych, teletechnicznych (SSP, KD, DSO, CCTV);

• analiza opłacalności i ryzyka projektów;

• nadzór nad opracowywaniem ofert instalacji elektrycznych i teletechnicznych;

• koordynacja dostaw;

• opracowywanie budżetów, kontrola i rozliczenie projektu;

• kontrola merytoryczna projektów;

• przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych;

• reprezentowanie Matex Controls na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami;

• współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących;

• współpraca z działem projektowym w zakresie „value engineering”;

• wsparcie Project Managera podczas realizacji projektu (nadzór nad pracą podwykonawców, kompletowanie dokumentacji powykonawczej).

Wymagania

• mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania oraz kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: elektrycznych i elektroenergetycznych;

• praktyczna znajomość systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, dźwiękowych systemów ostrzegawczych oraz telewizji dozorowej;

• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

• umiejętność pracy pod presją czasu;

• doświadczenie przy realizacji / projektowaniu budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej);

• bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD, pakiet MS Office;

• znajomość obsługi Eplan Electric P8 lub PC Schematic będzie dodatkowym autem;

• znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

• aktualne prawo jazdy kategorii B;

• dyspozycyjność.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia;

• motywacyjny system wynagrodzeń;

• pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;

• wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

• pracę przy realizacji prestiżowych projektów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Prezentacja firmy

Firma Matex Controls oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria