Koordynator Regionalny (nowe technologie)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Koordynacja pracy promotorów na podległym regionie
  • Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych
  • Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie zgodnie z tygodniowym planem
  • Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży oraz standardów ekspozycji
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT

Wystarczy, że:

  • Posiadasz wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu
  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta
  • Potrafisz obsługiwać MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe - radzenie sobie z obiekcjami Klientów
  • Posiadasz umiejętność budowania relacji z Klientami oraz jesteś nastawiony na sukces
  • Masz wysoką kulturę osobistą, jesteś zaangażowany oraz posiadasz zapał do pracy
  •  Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premię uznaniową za zrealizowane cele
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Telefon bez limitu rozmów, sms'ów i transmisji danych wraz z systemem do raportowania
  • Pakiet medyczny oraz karta sportowa do zakupu na preferencyjnych warunkach

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o pilne aplikowanie.

Numer referencyjny: KR/10/2016/PZN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.