Koordynator projektu z językiem rosyjskim / ukraińskim

T&T People and Work Sp z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

T&T People and Work Sp. z o.o. (nr licencji 15254) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i nadzór nad grupą pracowniczą
  • Przygotowywanie grafików pracy wg zamówień Klienta
  • Reprezentowanie interesów firmy wobec pracowników oraz klienta
  • Zapewnianie wszystkich czynności związanych z administrowaniem i logistyką dokumentów
  • Realizacja działań w zakresie właściwego obiegu dokumentów i ich archiwizacja
  • Współpraca z Urzędami
  • Sprawdzanie i kompletowanie dokumentacji związanej z legalizacją pracy obcokrajowców
  • Prowadzenie korespondencji mailowej i rozmów telefonicznych w języku ukraińskim / rosyjskim

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego / rosyjskiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość, systematyczność
  • Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wdrożenie i przygotowanie do pełnionej funkcji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych CV.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.”

Prezentacja firmy

Firma T&T People and Work jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka