Koordynator projektu / redaktor

Fundacja Centrum Schumpetera

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie pełnić rolę koordynatora osób w języku polskim (oraz chętnie w języku angielskim/hiszpańskim); redaktora treści organizacji typu think-tank (ekonomia, polityka, społeczeństwo, zarządzanie), działającej w świecie polsko, hiszpańsko i anglojęzycznym.

Funkcja koordynacji zakłada pisanie mejli, rekrutację osób, pracę z wolontariuszami, czytanie treści (ewentualnie mała korektę tekstów, prosby mejlowe o poprawienie do autorów, współpracę z działem graficznym) i publikowanie ich na stronach. Nie zakładamy pisania samodzielnych tekstów. Szukamy osoby, która dość dobrze orientuje się w mediach społecznościowych oraz bliskie są jej idee naszego NGO. Nie poszukujemy osoby, która "boi się własnego cienia" - liczymy, że aktywnie weźmiesz sprawy w swoje ręce i będziesz proponować własne pomysły. :-)

Praca jest zdalna, ale są możliwości włączenia się w interesujące projekty ekspertów i naukowców. Podsumowując, jest to ok. 1,5 h dziennie pracy zdalnej. Przewidujemy niewielką kwotę miesięcznie - ale cyklicznie wypłacaną koordynatorowi/redaktorowi.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość platform blogowych typu Wordpress lub inna, lub chęć opanowania ich
- znajomość języka polskiego
- umiejętność pisania mejli
- umiejętność rekrutacji innych (znajomość portalów rekrutacyjnych)
- chęć do działania
- zainteresowanie nauką i studiami humanistycznymi
- znajomość sposobu działania Facebooka, Twittera

Wymagania dodatkowe (mile widziane)
- studia w toku
- hiszpański C1 (rozmowy i komunikacja z Hiszpanami/Latynosami przez internet)
- angielski C1 (rozmowy i komunikacja z osobami z UK/Indii/USA przez internet)
- doświadczenie w NGO
- doświadczenie współpracy z doktorami, profesorami uniwersytetów,

Prezentacja firmy

SCCD to think-tank zajmujący się innowacjami, energią, demografią, rynki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa