Opis stanowiska pracy

Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju poszukuje osoby na stanowisko
Koordynatora projektu „Centrum kształcenia kompetencji językowych i cyfrowych”
Oś priorytetowa, 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje -
RPO WL na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków UE.

Do obowiązków Koordynatora projektu należy m.in.:
- przygotowywanie wniosków o płatność i monitoringów postępu projektu
- praca przy realizacji projektu jako członek personelu zarządzającego projektem,
- nadzór nad personelem projektu oraz zaangażowanymi wykładowcami
- reprezentowanie i zarządzanie projektem
- koordynacja prac zespołu projektowego
- organizacja działań projektowych
- monitoring i nadzór nad przebiegiem poszczególnych działań
- zakup towarów i usług
- nadzór nad zgodnością prowadzenia dokumentacji i realizacji projektu z wymogami Instytucji Organizującej Konkurs oraz przepisami prawa krajowego.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe magisterskie
-doświadczenia w pracy przy projektach unijnych jako członek personelu zarządzającego projektem lub pracownik Instytucji Organizującej Konkurs (IOK)
-Bardzo dobra znajomość dokumentów dotyczących programów operacyjnych finansowanych z EFS na lata 2014-2020
-Samodzielność
-Kreatywność
-Skrupulatność
-Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
-Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Prezentacja firmy

Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju jest Instytucją Otoczenia Biznesu utw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
18 mcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia