Koordynator Projektów/Zasoby Ludzkie

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, będącego rozpoznawalną instytucją finansową z kapitałem międzynarodowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Projektów w obszarze zasobów ludzkich. Wybrany kandydat  powinien wykazywać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Koordynator Projektów/Zasoby LudzkieMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich w realizacji projektów;
  • Uczestnictwo w strategicznych projektach realizowanych w firmie;
  • Bieżący kontakt z członkami zespołów projektowych na różnym poziomie w organizacji;
  • Kontrola i okresowe raportowanie poziomu zaangażowania zasobów projektowych.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność;
  • Znajomość pakietu MS Office (znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z produktami bankowymi.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Praca nad strategicznymi projektami biznesowymi;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.