Koordynator projektów EFS

Fundacja ADAGIO

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań i obowiązków na niniejszym stanowisku będzie należało:

zarządzanie projektem;
nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projekcie;
koordynacja prac członków zespołu projektowego;
organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców;
monitoring wskaźników, harmonogramu i wydatków w ramach budżetu;
kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi;
współpraca z działem księgowości;
sporządzanie postępowań (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności);
sporządzanie wniosków o płatność.

Wymagania

udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi EFS (PO KL, PO WER, RPO);
wykształcenie wyższe;
skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
samodzielność i dobra organizacja pracy;
znajomość aktualnych procedur, zasad i wytycznych związanych z aplikowaniem i realizacją projektów współfinansowanych z EFS w perspektywie finansowania 2014-2020;
umiejętność obsługi generatorów wniosków aplikacyjnych, płatniczych, systemu SL;
biegła obsługa pakietu Office;
prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Celem fundacji jest niesienie pomocy osobom i podmiotom potrzebującym ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca