Koordynator projektów budowlanych

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma deweloperska z Warszawy, inwestor i GW, odpowiedzialny za prowadzenie inwestycji w Warszawie i na terenie całej Polski, w tym inwestycje mieszkaniowe, hotelowe, przemysłowe, związane także z rewitalizacją budynków zabytkowych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji poszukuje:

Koordynatora Projektów Budowlanych

Koordynator będzie odpowiedzialny za zarządzanie realizowanymi inwestycjami poprzez organizację pracy ludzi (wykonawców, podwykonawców, dostawców towarów), nadzór nad postępem i jakością wykonywanych prac, zaopatrzeniem budów, kosztorysowanie i realizację budżetu inwestycji w odpowiedzialności przed Inwestorem, odbiory prac.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość rozwoju, także awansu, i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu budową w budownictwie mieszkaniowym / biurowym lub hotelarskim lub w budynkach użyteczności publicznej
  • mile widziane uprawnienia budowlane (architektura, budownictwo, konstrukcje)
  • prawo jazdy i gotowość do pracy w terenie

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie