Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

koordynator produkcji

Nr ref.: 34416
Praca stała
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działem produkcji, w tym odpowiedzialność za KPI produkcyjne
  • tworzenie i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • tworzenie kart produktów w ścisłej współpracy z technologiem i działem inżynierii
  • koordynowanie pracy 6-8 pracowników produkcyjnych
  • udział w projektach inwestycyjnych
  • ścisła współpraca z działem jakości, utrzymania ruchu, zakupów i logistyki
  • udział w 1-3 miesięcznym szkoleniu wdrożeniowym za granicą

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie w koordynowaniu produkcji (preferowane przetwarzanie szkła)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • praktyczna znajomość procesu przetwórstwa szkła
  • znajomość narzędzi otymalizacji produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do szkoleń oraz wyjazdów zagranicznych
  • jasno zdefiniowane zadania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)