Koordynator Produkcji - branża spożywcza (m/f)

Michael Page

Ustka, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko koordynator produkcji.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa organizacja z sektora FMCG, która jest światowym liderem w swojej kategorii. Firma posiada 3 zakłady produkcyjne w ramach jednej grupy produktowej oraz lokalizacji.

Opis stanowiska

  • Organizowanie i zarządzanie całościowym procesem produkcji oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działem jakości, utrzymania ruchu oraz kierownikiem zakładu
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP i OŚ na podległym obszarze
  • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (ponad 100 osób)

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (techniczne lub ekonomiczne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu produkcją w sektorze spożywczym
  • Umiejętność sprawnego planowania oraz organizacji pracy własnej i zespołu
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w sektorze spożywczym
  • Pracę pełną wyzwań i ciekawych obowiązków
  • Interesujący program szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ustka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page