koordynator procesów logistycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Starachowice, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 29286
Praca stała
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:

Koordynacja procesów transportu, obrotu opakowaniami, identyfikacji materiałów produkcyjnych, operacji dokumentowych w zakresie magazynowania oraz wsparcie projektowe pozostałych procesów w ramach logistyki:

  • nadzór nad organizacją procesów transportowych ze szczególnym uwzględnieniem efektywności jakościowo/kosztowej
  • dbanie o efektywny i bezbłędny przepływ dokumentów w procesach logistycznych, włączając współpracę z magazynami logistycznymi
  • organizacja współpracy z agencjami celnymi i urzędami celnymi w zakresie obsługi celnej, włączając całość zagadnień procedury uszlachetniania
  • organizacja i nadzór nad procesami przepływu opakowań
  • tworzenie wycen modeli logistycznych dla zapytań Klientów
  • realizacja projektów usprawniania procesów logistycznych

Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub logistyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość procesów i procedur logistycznych
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemów ERP
  • bardzo dobra organizacja pracy,terminowość
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • zdolności negocjacyjne

Oferta:
  • umowę o pracę , stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miedzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)