Koordynator pracowników tymczasowych

Plus Kadra Sp. z o.o.

Łodź, łódzkie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łodź

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy.
  • Opieka nad pracownikami tymczasowymi.
  • Obsługa administracyjna pracowników tymczasowych: zatrudnianie, sporządzanie rozliczeń czasu pracy pracowników tymczasowych.
  • Organizowanie terenowych akcji rekrutacyjnych oraz udział w targach pracy.
  • Utrzymywanie i rozwijanie wysokich standardów współpracy z Klientami.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji.
  • Wiedza z zakresu prawa pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie powiązane z wynikami pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet dodatkowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.