Koordynator pracowników tymczasowych - Żory

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żory

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Aktualnie w związku z przeprowadzonymi projektami rekrutacyjnymi poszukujemy: Koordynatora pracowników tymczasowych - Żory

Koordynatora pracowników tymczasowych - Żory
Kpt/Żor/2015

Obowiązki:

bieżąca obsługa personalna zatrudnionych pracowników,
kompleksowe prowadzenie procesu zatrudnienia nowych pracowników ,
nadzór oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
terminowa realizacja zamówień Klienta na pracowników tymczasowych

zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina,
dobra organizacja pracy,
rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
zainteresowanie dziedziną zarządzania zasobami ludzkimi
mile widziana znajomość przepisów Kodeksu Prawa Pracy, ustawy o pracownikach tymczasowych
mile widzane doświadczenie w branży HR (Agencja Pracy Tymczasowej)

Oferujemy :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość dłuższej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.