Koordynator Pracowników Tymczasowych Ukraina/Białoruś

Beetsma Sp. z o.o.

85-011 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bydgoszcz/ Północna Polska

Opis stanowiska:

• Koordynowanie pracy pracowników tymczasowych (pracownicy z Ukrainy, Białorusi).
• Współpraca z klientami w zakresie kontroli pracy pracowników tymczasowych.
• Prace związane z przygotowaniem dokumentacji dla pracowników (umowy, pozwolenia itp.)
• Rozwiązywanie bieżących problemów w relacjach z Pracownikami i Klientami.

Wymagania

• Biegła znajomość języka Ukraińskiego, Rosyjskiego i Polskiego (w mowie i w piśmie).
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
• Dyspozycyjność czasowa (nienormowany czas pracy).
• Zaangażowanie, samodzielność w działaniu.
• Aktywne Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy:

• Pracę na samodzielnym stanowisku.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój.
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o europejskim zasięgu.
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy itd.)

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja