Koordynator pracowników tymczasowych do biura!

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą twoje zadania?

·      Rekrutacja i selekcja pracowników

·      Codzienne wsparcie procesu komunikacji między klientem a pracownikami

·      Samodzielne opiekowanie się projektem

·      Organizowanie procesów wdrożenia (onboardingi)

·      Koordynowanie i rozliczanie czasu pracy

·      Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

·      Raportowanie

·      Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Czego oczekujemy?

·      Czynne prawo jazdy kat. B

·      Znajomość języka Ukraińskiego

·      Znajomość języka Angielskiego (min. B1)

·      Dyspozycyjność

·      Znajomość MS Office (ms excel)

·      Doświadczenie w pracy w agencji pracy - mile widziane

·      Znajomość tematyki legalizacji pracy będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

·      Stabilne zatrudnienie

·      Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia

·      Pracę silnym i zgranym zespole

·      Wszystkie niezbędne narzędzia (laptop/telefon etc.)

·      Dodatkowe benefity: multisport, opieka zdrowotna

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.