Koordynator Placówki Medycznej

CM Skopia

31-353 KRAKÓW, małopolskie

CM Skopia

Od: CM Skopia
Miejsce pracy: 31-353 KRAKÓW

Centrum Medyczne Skopia to ultranowoczesne centrum diagnostyczno-zabiegowe świadczące szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych. Współpracujemy z wieloma niezależnymi podmiotami, co przekłada się na nieustanny wzrost jakości świadczonych usług. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz najnowocześniejszym specjalistycznym sprzętem.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Koordynator Placówki Medycznej

Opis stanowiska:

  • rozliczanie personelu i rozliczanie usług z NFZ,
  • analiza kosztów medycznych,
  • zarządzanie i kontrola dokumentacji medycznej oraz wdrażanie procedur medycznych,
  • przygotowywanie umów/aneksów dla personelu,
  • realizacja zamówień,
  • znajomość przepisów NFZ,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub placówką medyczną mile widziane.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju.

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży medycznej
  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie placówki medycznej i znajomość procedur NFZ
  • dobra znajomość aplikacji MS Office
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
CM Skopia