Koordynator/opiekun pacjenta

Vratislavia Medica Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na:

  • rozpoznawaniu i definiowaniu potrzeb pacjentów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych oraz jakościowych,
  • planowanie i koordynacja wizyt pacjentów,
  • udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat świadczonych usług,
  • przygotowywanie ofert i prezentacja oferowanych usług dla pacjentów,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z pacjentem w celu monitorowania poziomu satysfakcji ze świadczonych usług oraz poszerzania pakietu usług.

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży potwierdzone wymiernymi sukcesami (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług medycznych),
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie – umożliwiająca swobodną obsługę pacjentów,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, empatia połączona z umiejętnością zachowania asertywności,
  • silne zorientowanie na potrzeby klienta oraz umiejętność budowania konstruktywnej współpracy w ramach organizacji,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • elastyczność czasowa, gotowość do pracy w dniach od poniedziałku do soboty,
  • kreatywność i łatwość w rozwiązywaniu sytuacji problemowych,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość stabilnego zatrudnienia, w oparciu o umowę o prace, w rozwijającej się placówce medycznej,
  • praca zmianowa w przedziale godzinowym 7:00-21:00,
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 51-609, ul. Chopina 5-7 - danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”