Koordynator/opiekun klienta. Praca biurowa

Proarte Media

41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się budową stoisk targowych dla zagranicznych klientów poszukuje osoby do pracy w biurze (w Bytomiu, od kwietnia w Piekarach Śląskich) na stanowisku koordynatora projektu/opiekuna klienta.

Praca polegać będzie na pozyskiwaniu nowych i obsłudze obecnych klientów oraz koordynowaniu procesu wykonywania dla nich usługi. Wszelkie działania prowadzone być muszą we współpracy z projektantami i działem technicznym.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • obsługa korespondencji w j. angielskim,
  • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klientów w j. angielskim,
  • tłumaczenie dokumentów i projektów,
  • sporządzanie wycen,
  • aktywna współpraca z pracownikami innych działów,
  • pomoc w pracach biurowych,
  • archiwizacja dokumentów, tworzenie zestawień itp.

Zapraszamy osoby, które chcą mieć kontakt z klientami z całego świata i pomóc nam budować dla nich ciekawe stoiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienne wykonywanie zadań,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawna obsługa komputera,
  • znajomość programów biurowych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie, chęć pracy,
  • uprzejmość, wysoka kultura osobista.

Mile widziane będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość drugiego języka obcego w stopniu przynajmniej dobrym – niemieckiego, portugalskiego, francuskiego,
  • zmysł techniczny, łatwość operowania liczbami, obliczania powierzchni brył
  • prawo jazdy,
  • znajomość programów graficznych.

Prosimy o uważne czytanie wymagań. Brak znajości języka angielskiego uniemożliwi wykonywanie pracy.

 Aplikacje proszę składać przez stronę infopraca. W przypadku dokumentów wysyłanych bezpośrednio do firmy istnieje ryzyko, że nie trafią one w odpowiednim momencie do osoby prowadzącej rekruatację.

Prezentacja firmy

PROARTE MEDIA<br/><br/>Wieloletnia obecność na rynku wystawiennic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta